Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/sunrise012/public_html/ukajali.pl/engine/functions.php on line 7 Edukacyjnie - - www.etatuj.pl -

Edukacyjnie

Strona Główna
Reklamowo
Usługowo
Biznesowo
Sportowo
Handlowo
Zdrowotnie
Przemysłowo
Edukacyjnie
Transportowo
Rozrywkowo
- futura-bhp.com

Szkolenia PPOŻ

Każdy właściciel oraz użytkownik obiektu jest zobowiązany do przestrzegania wszelkich przepisów oraz norm przeciwpożarowych. Przepisy jasno określają wszystkie obowiązki. Niezbędnym elementem jest przygotowanie swoich pracowników poprzez szkolenia PPOŻ. Dzięki nim poznają np. rozmieszczenie sprzętu gaśniczego.
- https:

Szkolenia wstępne BHP

Jednym z najtrudniejszych ale i obowiązkowych zadań jest przygotowanie szkolenia wstępnego BHP. Musi ono przestawić zarówno dyrektywy ogólne, związane z charakterem i sposobem przeprowadzenia ewakuacji w danym obiekcie, jak również poruszać kwestie dotyczące konkretnego stanowiska. Nasi pracownicy zajmą się przygotowaniem takiego kursu.
- https:

praca tymczasowa dla osób z Ukrainy

Pośredniczymy w procesie rekrutacji kandydatów z zagranicy. Praca tymczasowa dla osób z Ukrainy wymaga wcześniejszego spełnienia kilku kwestii formalno-prawnych. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami, rzetelnie prezentujemy warunki umowy oraz skutecznie weryfikujemy kompetencje ubiegających się o zatrudnienie.
Copyrights by www.etatuj.pl - 2021