Edukacyjnie

Strona Główna
Reklamowo
Usługowo
Biznesowo
Sportowo
Handlowo
Zdrowotnie
Przemysłowo
Edukacyjnie
Transportowo
Rozrywkowo
- https:

nauka tańca Warszawa

Będziecie zachwyceni ofertą naszej nowoczesnej i profesjonalnej Akademii. Nauka tańca to wspaniała zabawa, pozwalająca odprężyć się i zapomnieć o codziennych zmartwieniach i kłopotach. Prowadzimy m.in. lekcje ze stylów towarzyskich, a także egzotycznych, takich jak na przykład kizomba czy też zumba.
- futura-bhp.com

Szkolenia PPOŻ

Każdy właściciel oraz użytkownik obiektu jest zobowiązany do przestrzegania wszelkich przepisów oraz norm przeciwpożarowych. Przepisy jasno określają wszystkie obowiązki. Niezbędnym elementem jest przygotowanie swoich pracowników poprzez szkolenia PPOŻ. Dzięki nim poznają np. rozmieszczenie sprzętu gaśniczego.
- www.globes.pl

Szkolenia wstępne BHP

Jednym z najtrudniejszych ale i obowiązkowych zadań jest przygotowanie szkolenia wstępnego BHP. Musi ono przestawić zarówno dyrektywy ogólne, związane z charakterem i sposobem przeprowadzenia ewakuacji w danym obiekcie, jak również poruszać kwestie dotyczące konkretnego stanowiska. Nasi pracownicy zajmą się przygotowaniem takiego kursu.
- https:

Szkolenie Kaizen

Ta metoda zyskała dużą popularność na całym świecie w wyjątkowo krótkim czasie. Nie bez powodu - kompleksowe szkolenie Kaizen może sprawić, że rozwiązywanie problemów w relacji pracownik-klient, jak i tworzenie nowych procedur stanie się niezwykle proste i przełoży się na sukces marki. Organizujemy kursy otwarte i zamknięte.
Copyrights by www.etatuj.pl - 2019