Biznesowo

Strona Główna
Reklamowo
Usługowo
Biznesowo
Sportowo
Handlowo
Zdrowotnie
Przemysłowo
Edukacyjnie
Transportowo
Rozrywkowo
- www.krs-online.com.pl

Sprawdzanie numeru NIP

Proponujemy szybkie i łatwe zdobycie najważniejszych informacji o danych podmiotach gospodarczych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo nowoczesną, niezwykle prostą w obsłudze wyszukiwarkę. Sprawdzanie numeru NIP, znalezienie danych kontaktowych, czy adresowych firmy jeszcze nigdy nie było tak proste!
- grantthornton.pl

http://grantthornton.pl/strategie_rozwoju

Naszą specjalizacją są wszelkie działania, podejmowane dla dobra każdego przedsiębiorstwa. W skład naszych usług wprowadziliśmy zatem opracowywanie strategii rozwoju firmy. Oferujemy obiektywną ocenę potencjału firmy, analizę rynku i potrzeb konsumentów, czy przygotowywanie nowego planu oraz wprowadzenie go w życie. Zapraszamy!
- mojeinwestycje.interia.pl

kursy kupna i sprzedaży walut

Interesują Cię aktualne oferty kupna i sprzedaży walut? Doskonale się składa, bo na portalu Interii codziennie znajdziesz najnowsze notowania podane w bardzo czytelnej, przystępnej formie. Dowiedz się, jaka panuje obecnie wartość średnia i odniesienia, w jaki sposób wyglądają zmiany procentowe i wiele więcej!
- fsg.pl

Doradztwo biznesowe

Zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć skuteczność biznesowych działań? Przede wszystkim sięgnij po wsparcie ekspertów - pomoc tych, którzy doskonale znają się zarówno na finansach, księgowości, prawie spółek handlowych, jak również przetargach. Takiej pomocy możesz się spodziewać współpracując z ekspertami z Grupy FSG. Nie działamy szablonowo, ani też wybiórczo. Dla nas liczy się kompleksowa i skuteczna pomoc. Właśnie dlatego okazujemy się w codziennym działaniu tak skuteczni. Sprawdź nasze możliwości!
- winkor.pl

Odzyskiwanie należności

Jesteśmy firmą z branży windykacyjnej, która pomaga osobom prywatnym i firmom. Oferujemy odzyskiwanie należności, czyli m.in. monitoring płatności (w tym utrzymywanie relacji z dłużnikami zarówno za pomocą SMS-ów i e-maili, jak i rozmów telefonicznych), proces polubowny (główny profil naszej działalności) oraz postępowanie sądowe i egzekucyjne (we współpracy z prawnikami).
- www.tlumaczenia-columbus24.pl

Tłumaczenia niemiecki polski

Świadczymy usługi translatorskie dla osób indywidualnych, firm oraz instytucji. Tłumaczenia z języka niemieckiego na polski (ustne lub pisemne) mogą dotyczyć m.in. umów kupna sprzedaży auta, aktów prawnych, instrukcji obsługi, dokumentów medycznych (recepty, badania itp.) oraz materiałów reklamowych.
- komornik-lublin-zun.pl

Obwieszczenia komornicze

Nasza firma, która zajmuje się przeprowadzaniem egzekucji na dłużnikach, zajmuje się także przeprowadzaniem obwieszczeń komorniczych i przeprowadzaniem licytacji. Wśród wystawianych przedmiotów znajdują się reflektory, telewizory, opiekacze, pufy, wieszaki, stoły, narożniki, tostery, szafki i witryny chłodzące.
- https:

Biznesplan

Gdy próbujemy uzyskać dofinansowanie na założenie własnej działalności gospodarczej, musimy dopełnić kilku formalności. Jedną z nich jest stworzony biznesplan, dzięki któremu powiatowe urzędy pracy lub inne instytucje, które zajmują się rozdysponowaniem środków unijnych, przekażą nam pieniądze. Taki dokument powinien zawierać w pierwszej kolejności streszczenie i prezentację przedsięwzięcia, opis rynku czy plan marketingowy.
- zimmermanfilipiak.pl

Przyspieszone postępowanie układowe

Kancelaria posiada swoją siedzibę w Warszawie i świadczy pomoc prawną w zakresie przeprowadzania restrukturyzacji w firmie. Realizowane jest między innymi przyspieszone postępowanie układowe, które zapewnia ochronę przed egzekucją majątku przez wierzycieli. Na stronie można zapoznać się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi tego procesu restrukturyzacyjnego.
- www.centrumincorpore.pl

Poradnia pedagogiczna Katowice

W Centrum In Corpore świadczącym opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi ruchowo lub umysłowo oferujemy również szeroką gamę szkoleń dla pedagogów, psychologów, fizjoterapeutów czy lekarzy. Właśnie dla dwóch ostatnich grup adresujemy kurs FDM czyli diagnozowania modelu zniekształcenia powięzi w przypadkach bólowych. Nasza Poradnia psychologiczno pedagogiczna posiada nową siedzibę w Częstochowie. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kursów na stronie internetowej.
- https:

Doradztwo kredytowe Poznań

Oferujemy naszym Klientom wsparcie w zakresie zaciągania kredytów, itp. Oferujemy pośrednictwo finansowe dla wszystkich, którzy poszukują dodatkowego źródła funduszy na określony cel - mieszkanie, założenie firmy, itp. Wspieramy w znalezieniu odpowiedniej pożyczki hipotecznej, czy też oferujemy atrakcyjne rozwiązania dla osób zainteresowanych leasingiem.
- www.biurorewers.pl

biuro rachunkowe

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami księgowymi, obejmującymi chociażby obsługę kadrowo-płacową, rozliczanie spraw z ZUS-em, a także pomoc w sprawie uzyskania dotacji z Unii Europejskiej. Biuro rachunkowe oferuje też regulowanie należności związanych z podatkową księgą przychodów i rozchodów.
- https:

Odszkodowanie za złamaną rękę

Wypadek komunikacyjny, upadek, kontuzja sportowa to częste przyczyny urazów kończyny górnej. Kiedy więc należy się odszkodowanie za złamaną rękę? W artykule znajdziecie Państwo zebrane informacje na temat typów ubezpieczeń i świadczeń, które przysługują w określonych okolicznościach doświadczenia obrażeń wspomnianej części ciała.
- https:

Kalkulator rat

Kupujesz drogą rzecz przez Internet i zastanawiasz się czy zapłacić od razu całość? Z pomocą przychodzi nasz kalkulator rat! Dzięki nam dowiesz się ile zapłacisz za dany produkt jeśli zdecydujesz się na spłacanie go w częściach. Wystarczy, że wpiszesz kwotę, o jaką wnioskujesz, podasz czas, w jakim chcesz ją spłacić, a następnie złożysz wniosek.
- https:

Składanie e-Deklaracji przez Internet

Rozliczanie podatku czasami spędza sen z powiek. Szczególnie kiedy nie wie się, czym się różni przychód od dochodu. Na szczęście obecnie możliwe jest składanie e-Deklaracji przez internet. Dzięki temu nie trzeba się wcale ruszać z fotela w domu, aby załatwić sprawy urzędowe. Co więcej, podatek dochodowy rozliczany jest przez system automatycznie.
- https:

Kurs korony duńskiej

Na stronie naszego internetowego kantoru można zapoznać się z wykresami cen kupna i sprzedaży walut. Dostępny jest również aktualny kurs korony duńskiej, będącej jednostką pieniężną jednego z najbardziej popularnych kierunków emigracji. Dla klientów posiadających konto na naszej stronie oferujemy rabat 20% przez pierwszy miesiąc korzystania z naszych usług.
Copyrights by www.etatuj.pl - 2020