Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/sunrise012/public_html/ukajali.pl/engine/functions.php on line 7 Biznesowo - - www.etatuj.pl -

Biznesowo

Strona Główna
Reklamowo
Usługowo
Biznesowo
Sportowo
Handlowo
Zdrowotnie
Przemysłowo
Edukacyjnie
Transportowo
Rozrywkowo
- www.krs-online.com.pl

Sprawdzanie numeru NIP

Proponujemy szybkie i łatwe zdobycie najważniejszych informacji o danych podmiotach gospodarczych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo nowoczesną, niezwykle prostą w obsłudze wyszukiwarkę. Sprawdzanie numeru NIP, znalezienie danych kontaktowych, czy adresowych firmy jeszcze nigdy nie było tak proste!
- grantthornton.pl

http://grantthornton.pl/strategie_rozwoju

Naszą specjalizacją są wszelkie działania, podejmowane dla dobra każdego przedsiębiorstwa. W skład naszych usług wprowadziliśmy zatem opracowywanie strategii rozwoju firmy. Oferujemy obiektywną ocenę potencjału firmy, analizę rynku i potrzeb konsumentów, czy przygotowywanie nowego planu oraz wprowadzenie go w życie. Zapraszamy!
- mojeinwestycje.interia.pl

kursy kupna i sprzedaży walut

Interesują Cię aktualne oferty kupna i sprzedaży walut? Doskonale się składa, bo na portalu Interii codziennie znajdziesz najnowsze notowania podane w bardzo czytelnej, przystępnej formie. Dowiedz się, jaka panuje obecnie wartość średnia i odniesienia, w jaki sposób wyglądają zmiany procentowe i wiele więcej!
- https:

Doradztwo biznesowe

Zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć skuteczność biznesowych działań? Przede wszystkim sięgnij po wsparcie ekspertów - pomoc tych, którzy doskonale znają się zarówno na finansach, księgowości, prawie spółek handlowych, jak również przetargach. Takiej pomocy możesz się spodziewać współpracując z ekspertami z Grupy FSG. Nie działamy szablonowo, ani też wybiórczo. Dla nas liczy się kompleksowa i skuteczna pomoc. Właśnie dlatego okazujemy się w codziennym działaniu tak skuteczni. Sprawdź nasze możliwości!
- https:

Odzyskiwanie należności

Jesteśmy firmą z branży windykacyjnej, która pomaga osobom prywatnym i firmom. Oferujemy odzyskiwanie należności, czyli m.in. monitoring płatności (w tym utrzymywanie relacji z dłużnikami zarówno za pomocą SMS-ów i e-maili, jak i rozmów telefonicznych), proces polubowny (główny profil naszej działalności) oraz postępowanie sądowe i egzekucyjne (we współpracy z prawnikami).
- https:

Tłumaczenia niemiecki polski

Świadczymy usługi translatorskie dla osób indywidualnych, firm oraz instytucji. Tłumaczenia z języka niemieckiego na polski (ustne lub pisemne) mogą dotyczyć m.in. umów kupna sprzedaży auta, aktów prawnych, instrukcji obsługi, dokumentów medycznych (recepty, badania itp.) oraz materiałów reklamowych.
- https:

Biznesplan

Gdy próbujemy uzyskać dofinansowanie na założenie własnej działalności gospodarczej, musimy dopełnić kilku formalności. Jedną z nich jest stworzony biznesplan, dzięki któremu powiatowe urzędy pracy lub inne instytucje, które zajmują się rozdysponowaniem środków unijnych, przekażą nam pieniądze. Taki dokument powinien zawierać w pierwszej kolejności streszczenie i prezentację przedsięwzięcia, opis rynku czy plan marketingowy.
- https:

Przyspieszone postępowanie układowe

Kancelaria posiada swoją siedzibę w Warszawie i świadczy pomoc prawną w zakresie przeprowadzania restrukturyzacji w firmie. Realizowane jest między innymi przyspieszone postępowanie układowe, które zapewnia ochronę przed egzekucją majątku przez wierzycieli. Na stronie można zapoznać się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi tego procesu restrukturyzacyjnego.
- https:

Okresowe szkolenia BHP Warszawa

Przedsiębiorstwo z Warszawy organizuje kursy dla firm, dzięki którym nie muszą one samodzielnie prowadzić wdrożeń dla nowych pracowników. Wstępne i okresowe szkolenia BHP muszą być zorganizowane dla każdego pracownika, jednak pracodawca może zrezygnować z prowadzenia ich samodzielnie i wynająć firmę, która się tym zajmie.
- https:

wirtualna recepcja

Firma oferuje usługi cyfrowego biura dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. Jedną z propozycji jest wirtualna recepcja. Firma zajmie się odbieraniem telefonów, umawianiem spotkań i obsługą skrzynki mailowej, aby odciążyć właściciela. Zorganizuje też grafik. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie.
- https:

obsługa księgowa Warszawa i okolice

Prowadzimy biuro rachunkowe, w którym realizujemy usługi z zakresu kadr i płac, rozliczeń ZUS oraz doradztwa podatkowego. Oferowana przez nas obsługa księgowa obejmuje m.in. przygotowanie sprawozdań finansowych oraz reprezentację przed urzędami. Klientów z Warszawy i okolic zapraszamy do naszego biura w pobliskim Piasecznie.
- https:

Obsługa księgowa

Realizowana przez nas obsługa księgowa zawsze odpowiada oczekiwaniom naszych Klientów oraz potrzebom danego podmiotu gospodarczego. Niezależnie od tego, czy powierzona nam zostaje pełna ewidencja rachunkowa, wyprowadzenie zaległości, audyt sprawozdania finansowego czy też analiza dotychczasowej strategii podatkowej - pracownicy Audyt Safety sp. z o.o. zawsze kierują się przede wszystkim interesem i dobrem Klienta. Działamy sprawnie i w całkowitej zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami. Udzielamy również kompleksowych porad.
- https:

haft diamentowy

Oferujemy oryginalne mozaiki wyszywane z diamentów, dzięki którym przyozdobisz pomieszczenie w Twoim domu. Haft diamentowy to technika wyklejania obrazu za pomocą diamencików według wybranego wzoru. Pozwala na rozwinięcie wyobraźni oraz kreatywności. Stanowi również świetną zabawę dla dzieci i dorosłych.
- https:

Szkolenie import z chin

Kurs importu to szkolenie przeznaczone dla osób zainteresowanych prowadzeniem działalności importowej. Takie szkolenie jest szczególnie ważne dla przedsiębiorców, którzy chcą importować produkty z Chin. W ramach kursu uczestnicy zdobędą wiedzę na temat procedur oraz dokumentacji wymaganej do przeprowadzenia importu. Będą również mieli możliwość poznania zagadnień związanych z prawem celno-skarbowym oraz zapoznania się z technikami negocjacyjnymi. Kurs importu pozwoli uczestnikom na zdobycie niezbędnych umiejętności i wiedzy, które będą nieocenioną pomocą w prowadzeniu skutecznej działalności importowej.
- https:

Ubezpieczenia

Specjalnością naszej firmy są ubezpieczenia. Jako profesjonalna agencja Multigrupa przygotowuje produkty zapewniające możliwość skorzystania z dogodnego pakietu - takiego, który najbardziej odpowiada naszym Klientom. Oczywiście doradzamy przy wyborze konkretnej polisy. Analizując Państwa potrzeby, oczekiwania oraz sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa i związane z tym ryzyko, jesteśmy w stanie wskazać najlepsze strategie ochronne. Posiadamy też produkty dedykowane firmom transportowym.
- https:

Cena transferowa

Cena transferowa, czyli w branżowym języku - transfer pricing - to doskonała metoda dla przedsiębiorców, którym zależy na wymiernych zyskach. Jej zastosowanie wymaga jednak odpowiedniego przygotowania - w szczególności w zakresie dokumentacji podatkowej. Warto więc zaufać w tej kwestii ekspertom w zakresie ekonomii biznesu i powierzyć im to zadanie. Warto mieć również na uwadze fakt, iż różne państwa nakładają na przedsiębiorców inne normy dotyczące wykorzystania tej metody. To bardzo istotne w przypadku wymiany usług pomiędzy filiami firmy.
- https:

Tłumacz przysięgły litewski

Tłumacz angielskiego to bardzo trudny zawód. Najpierw trzeba skończyć studia magisterskie na wybranej filologii. Później trzeba skończyć studia podyplomowe dla tłumaczy danego języka, zakończone egzaminem państwowym. Dopiero zdanie tegoż egzaminu daje uprawnienia do pracy w tym zawodzie. A czy będziemy pracować jako tłumacz języka angielskiego (bardzo popularny język), czy jako tłumacz przysięgły języka litewskiego to już od nas zależy. Osób pracujących jako tłumacz angielskiego w Polsce jest jakieś pół tysiąca.
Copyrights by www.etatuj.pl - 2024