Biznesowo

Strona Główna
Reklamowo
Usługowo
Biznesowo
Sportowo
Handlowo
Zdrowotnie
Przemysłowo
Edukacyjnie
Transportowo
Rozrywkowo
- www.krs-online.com.pl

Sprawdzanie numeru NIP

Proponujemy szybkie i łatwe zdobycie najważniejszych informacji o danych podmiotach gospodarczych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo nowoczesną, niezwykle prostą w obsłudze wyszukiwarkę. Sprawdzanie numeru NIP, znalezienie danych kontaktowych, czy adresowych firmy jeszcze nigdy nie było tak proste!
- grantthornton.pl

http://grantthornton.pl/strategie_rozwoju

Naszą specjalizacją są wszelkie działania, podejmowane dla dobra każdego przedsiębiorstwa. W skład naszych usług wprowadziliśmy zatem opracowywanie strategii rozwoju firmy. Oferujemy obiektywną ocenę potencjału firmy, analizę rynku i potrzeb konsumentów, czy przygotowywanie nowego planu oraz wprowadzenie go w życie. Zapraszamy!
- mojeinwestycje.interia.pl

kursy kupna i sprzedaży walut

Interesują Cię aktualne oferty kupna i sprzedaży walut? Doskonale się składa, bo na portalu Interii codziennie znajdziesz najnowsze notowania podane w bardzo czytelnej, przystępnej formie. Dowiedz się, jaka panuje obecnie wartość średnia i odniesienia, w jaki sposób wyglądają zmiany procentowe i wiele więcej!
- https:

dGCS Biznesmen

Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób usprawnić standardowe działania? Propozycje przygotowane przez dGCS Biznesmen bez wątpienia ułatwi Państwu nie tylko dokonywanie podstawowych rozliczeń, ale również prowadzenie ewidencji księgowej. Dysponujemy specjalistycznym oprogramowaniem dedykowanym m.in. biurom rachunkowym.
- https:

Twoje wirtualne biuro w Katowicach

Jeżeli przed otwarciem własnej działalności powstrzymują Cie jedynie koszty utrzymania nowej siedziby firmy, to Vibiuro ma dla Ciebie fantastyczne rozwiązanie. To wirtualne biuro, które możesz założyć w Katowicach, Gdańsku, Warszawie czy Krakowie. Skorzystasz z adresu, który Tobie udostępnimy i dzięki temu unikniesz dodatkowych wydatków.
- fsg.pl

Doradztwo biznesowe

Zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć skuteczność biznesowych działań? Przede wszystkim sięgnij po wsparcie ekspertów - pomoc tych, którzy doskonale znają się zarówno na finansach, księgowości, prawie spółek handlowych, jak również przetargach. Takiej pomocy możesz się spodziewać współpracując z ekspertami z Grupy FSG. Nie działamy szablonowo, ani też wybiórczo. Dla nas liczy się kompleksowa i skuteczna pomoc. Właśnie dlatego okazujemy się w codziennym działaniu tak skuteczni. Sprawdź nasze możliwości!
- winkor.pl

Odzyskiwanie należności

Jesteśmy firmą z branży windykacyjnej, która pomaga osobom prywatnym i firmom. Oferujemy odzyskiwanie należności, czyli m.in. monitoring płatności (w tym utrzymywanie relacji z dłużnikami zarówno za pomocą SMS-ów i e-maili, jak i rozmów telefonicznych), proces polubowny (główny profil naszej działalności) oraz postępowanie sądowe i egzekucyjne (we współpracy z prawnikami).
- www.tlumaczenia-columbus24.pl

Tłumaczenia niemiecki polski

Świadczymy usługi translatorskie dla osób indywidualnych, firm oraz instytucji. Tłumaczenia z języka niemieckiego na polski (ustne lub pisemne) mogą dotyczyć m.in. umów kupna sprzedaży auta, aktów prawnych, instrukcji obsługi, dokumentów medycznych (recepty, badania itp.) oraz materiałów reklamowych.
- komornik-lublin-zun.pl

Obwieszczenia komornicze

Nasza firma, która zajmuje się przeprowadzaniem egzekucji na dłużnikach, zajmuje się także przeprowadzaniem obwieszczeń komorniczych i przeprowadzaniem licytacji. Wśród wystawianych przedmiotów znajdują się reflektory, telewizory, opiekacze, pufy, wieszaki, stoły, narożniki, tostery, szafki i witryny chłodzące.
- https:

Biznesplan

Gdy próbujemy uzyskać dofinansowanie na założenie własnej działalności gospodarczej, musimy dopełnić kilku formalności. Jedną z nich jest stworzony biznesplan, dzięki któremu powiatowe urzędy pracy lub inne instytucje, które zajmują się rozdysponowaniem środków unijnych, przekażą nam pieniądze. Taki dokument powinien zawierać w pierwszej kolejności streszczenie i prezentację przedsięwzięcia, opis rynku czy plan marketingowy.
- www.bataliaodszkodowania.pl

Odszkodowanie za wypadek śmiertelny

Strata bliskiej osoby jest wielką tragedią, jednak w takim przypadku należy się również najbliższej rodzinie rekompensata pieniężna, zwrot kosztów pogrzebu czy renta. Zapewniamy doradztwo i pomoc w kompletowaniu dokumentów, a także wsparcie w negocjacjach o odszkodowanie za wypadek śmiertelny z ubezpieczycielem.
- zimmermanfilipiak.pl

Przyspieszone postępowanie układowe

Kancelaria posiada swoją siedzibę w Warszawie i świadczy pomoc prawną w zakresie przeprowadzania restrukturyzacji w firmie. Realizowane jest między innymi przyspieszone postępowanie układowe, które zapewnia ochronę przed egzekucją majątku przez wierzycieli. Na stronie można zapoznać się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi tego procesu restrukturyzacyjnego.
Copyrights by www.etatuj.pl - 2019