Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/sunrise012/public_html/ukajali.pl/engine/functions.php on line 7 Usługowo - - www.etatuj.pl -

Usługowo

Strona Główna
Reklamowo
Usługowo
Biznesowo
Sportowo
Handlowo
Zdrowotnie
Przemysłowo
Edukacyjnie
Transportowo
Rozrywkowo
- https:

Sukno

Jako producent flag oferujemy profesjonalne sukno, z którego można wykonywać najróżniejsze flagi. Nasze sukno to wysokiej jakości surowiec w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z ofertą na sukno. Flagi, godła i inne produkty również dostępne są w naszej ofercie.
- dartex.com.pl

Dzianiny drukowane

Nasza firma jest producentem dzianin. Oferujemy dzianiny drukowane, barwione, farbowane. Posiadamy bogaty wybór kolorów. Ze względu na fakt iż dzianiny barwione są w naszym zakładzie, czas realizacji jest bardzo krótki. Serdecznie polecamy nasze wysokiej jakości dzianiny.
- https:

Wyroby metalowe - ZWM

Nasza firma wykonuje wysokiej jakości wyroby metalowe znajdujące się w asortymencie ZWM. Jest to producent, który dba o wysoką jakość wykonanych elementów, przy czym również gwarantuje atrakcyjne ceny produktów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej firmy.
- https:

Katarzyna Nowak . Tłumacz fińskiego

Nazywam się Katarzyna Nowak i jestem tłumaczem fińskiego, oferując profesjonalne usługi w zakresie przekładania różnorodnych dokumentów - od zwykłych, do najbardziej specjalistycznych. Wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza dają państwu poczucie bezpieczeństwa oraz całkowitą fachowość w realizacji zleceń.
- https:

Licytacje komornicze Bydgoszcz

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, gdzie na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo liczne prowadzone aktualnie na terenie naszego miasta, a także w bezpośrednich jego okolicach licytacje komornicze. Bydgoszcz stanowi miasto, gdzie znajdziecie Państwo liczne lokalizacje, jakie oferujemy Państwu. Dzięki nim będziecie Państwo mogli znaleźć ciekawą nieruchomość lub też ruchomość, zlokalizowaną na interesującym Państwa obszarze, a także za równie atrakcyjną cenę. Zachęcamy do odwiedzin na stronie.
- https:

Prawnik Częstochowa

Nasza kancelaria współpracuje z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Delegowany przez nas prawnik m.in. pośredniczy w zakładaniu, przekształcaniu oraz łączeniu spółek. Ponadto reprezentuje klienta przed organami sprawiedliwości w procesie cywilnym. Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Częstochowie.
- www.notariuszstrzegom.pl

Opłaty notarialne

Potrzebują Państwo sporządzić umowę sprzedaży nieruchomości lub interesują Państwa opłaty notarialne? Osobą, do której należy się w tym celu zwrócić jest notariusz, czyli zaprzysiężony urzędnik, który przygotowuje różnego rodzaju pełnomocnictwa, akty poświadczenia dziedziczenia czy testamenty. Kamil Więckowski jest właścicielką jednej z kancelarii w Strzegomiu, zajmujących się tworzeniem wyżej wymienionych dokumentów oraz sprawdzaniem ich pod kątem zgodności z prawem. Nasze biuro przyjmuje wszystkich zainteresowanych współpracą, w godzinach podanych na stronie internetowej.
- https:

Czyszczenie suchym lodem Wrocław

Jako uznana w Łodzi firma sprzątająca, podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zadań, takich jak choćby usuwanie graffiti. Świadczymy usługi firmom, samorządom, agencjom mieszkaniowym i wielu innym podmiotom. Podchodzimy do wykonywania zadań profesjonalnie, a do tego świadczymy usługi kompleksowo. Tylko u nas zamówisz suchy lód. Zapraszamy do kontaktu.
- https:

Kancelaria windykacyjna Łódź

Nasze biuro zlokalizowane w Łodzi skupia prawników, którzy oferują obsługę wierzytelności. Nasza kancelaria windykacyjna działa korporacyjnie i masowo. Obsługujemy wierzytelności dla klientów biznesowych i przygotowujemy dla nich wezwania do zapłaty oraz dochodzimy roszczeń w postępowaniach sądowych.
- justynabiedaadwokatlodz.pl

Sprawy alimentacyjne

Zajmuję się czynnościami prawnymi ujętymi między innymi w kodeksie karnym, cywilnym, rodzinnymi i budowlanym. Prowadzę rozwody, sprawy alimentacyjne oraz dotyczące opieki nad dzieckiem. Adwokat Justyna Bieda reprezentuje Klientów przez Sądem w postępowaniach dotyczących przestępstw każdego rodzaju oraz wykroczeń, w tym również osób nieletnich. Dochodzimy także roszczeń odszkodowawczych z tytułu wypadków, śmierci bliskiej osoby, błędów medycznych oraz innych losowych zdarzeń.
- www.kancelaria.lublin.pl

Adwokat Lublin

Korzystając z kompleksowego wsparcia oraz dyspozycyjności naszych adwokatów możesz liczyć zarówno na precyzyjnie udzielone porady, jak również przygotowane i sporządzone przez prawników wnioski, oceny lub pozwy. Podejmujemy się także reprezentowania naszych Klientów w sporach o różnym charakterze i w różnych sprawach.
- https:

Szkody górnicze prawnik

Dochodzenie roszczeń od kopalni to główny obszar naszej działalności. Doskonale wiemy, jakie skutki mogą nieść ze sobą szkody górnicze. Odszkodowania, które pomaga uzyskać prawnik naszej kancelarii, mogą być związane na przykład ze zniszczeniem budynku czy plonów. Zajmujemy się także sprawami przedawnionymi i oferujemy swoje doradztwo.
- https:

Porady prawne Gdańsk

Jeżeli masz problem z jedną z tych dziedzin: windykacją należności, sprawą o rozwód lub walką o odszkodowanie po wypadku, zgłoś się do kancelarii adwokackiej w Gdańsku. Profesjonalni adwokaci oferują nie tylko fachowe porady prawne, ale też pomoc w przygotowaniu formalności, pozwów, a także zastępstwo sądowe. Swoje usługi świadczą zarówno dla klientów indywidualnych (w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego), jak i podmiotów gospodarczych (szczególnie tych na początku działalności biznesowej).
- https:

Kancelaria komornicza

Tworzę raporty stanu faktycznego na potrzeby przyszłego postępowania sądowego oraz wydania orzeczenia. Doręczam zawiadomienia i obwieszczenia za potwierdzeniem odbioru. Do głównych czynności prawnych, wykonywanych przeze mnie należy windykacja oraz egzekucja należności i poszukiwanie majątku dłużnika na zlecenie wierzyciela. Kancelaria Komornicza Dominika Marta Branicka przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu przyjmuje strony w poniedziałki i czwartki. Na portalu internetowym możecie Państwo znaleźć wnioski o wszczęcie postępowania do pobrania.
- https:

Sprawy spadkowe Poznań

Po śmierci osoby bliskiej wychodzą na jaw często skomplikowane pod względem prawnym sprawy spadkowe. W naszej Kancelarii w Poznaniu zajmujemy się sprawami, takimi jak np. poświadczenie dziedziczenia czy dochodzenie zachowku. Radca prawny Ewa Spławska pomoże też rozwiązać niejasności związane z podatkami.
Copyrights by www.etatuj.pl - 2023