Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/sunrise012/public_html/ukajali.pl/engine/functions.php on line 7 Usługowo - - www.etatuj.pl -

Usługowo

Strona Główna
Reklamowo
Usługowo
Biznesowo
Sportowo
Handlowo
Zdrowotnie
Przemysłowo
Edukacyjnie
Transportowo
Rozrywkowo
- https:

Sukno

Jako producent flag oferujemy profesjonalne sukno, z którego można wykonywać najróżniejsze flagi. Nasze sukno to wysokiej jakości surowiec w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z ofertą na sukno. Flagi, godła i inne produkty również dostępne są w naszej ofercie.
- dartex.com.pl

Dzianiny drukowane

Nasza firma jest producentem dzianin. Oferujemy dzianiny drukowane, barwione, farbowane. Posiadamy bogaty wybór kolorów. Ze względu na fakt iż dzianiny barwione są w naszym zakładzie, czas realizacji jest bardzo krótki. Serdecznie polecamy nasze wysokiej jakości dzianiny.
- https:

Wyroby metalowe - ZWM

Nasza firma wykonuje wysokiej jakości wyroby metalowe znajdujące się w asortymencie ZWM. Jest to producent, który dba o wysoką jakość wykonanych elementów, przy czym również gwarantuje atrakcyjne ceny produktów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej firmy.
- https:

Katarzyna Nowak . Tłumacz fińskiego

Nazywam się Katarzyna Nowak i jestem tłumaczem fińskiego, oferując profesjonalne usługi w zakresie przekładania różnorodnych dokumentów - od zwykłych, do najbardziej specjalistycznych. Wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza dają państwu poczucie bezpieczeństwa oraz całkowitą fachowość w realizacji zleceń.
- https:

Licytacje komornicze Bydgoszcz

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, gdzie na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo liczne prowadzone aktualnie na terenie naszego miasta, a także w bezpośrednich jego okolicach licytacje komornicze. Bydgoszcz stanowi miasto, gdzie znajdziecie Państwo liczne lokalizacje, jakie oferujemy Państwu. Dzięki nim będziecie Państwo mogli znaleźć ciekawą nieruchomość lub też ruchomość, zlokalizowaną na interesującym Państwa obszarze, a także za równie atrakcyjną cenę. Zachęcamy do odwiedzin na stronie.
- kancelariaposyniak.pl

akty notarialne

Stronami czynności notarialnych dokonywanych przez notariusza mogą być zarówno osoby fizyczne jak i firmy. Czynności notarialne obejmują zarówno akty notarialne jak również poświadczenia, protokoły itp. Przedmiotem aktów notarialnych mogą być przede wszystkim sprzedaże, darowizny czy zamiany nieruchomości. Bardzo często przy wynajmie lokalu notariusz sporządza oświadczenie o poddaniu się egzekucji.
- https:

Prawnik Częstochowa

Nasza kancelaria współpracuje z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Delegowany przez nas prawnik m.in. pośredniczy w zakładaniu, przekształcaniu oraz łączeniu spółek. Ponadto reprezentuje klienta przed organami sprawiedliwości w procesie cywilnym. Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Częstochowie.
- www.notariuszstrzegom.pl

Opłaty notarialne

Potrzebują Państwo sporządzić umowę sprzedaży nieruchomości lub interesują Państwa opłaty notarialne? Osobą, do której należy się w tym celu zwrócić jest notariusz, czyli zaprzysiężony urzędnik, który przygotowuje różnego rodzaju pełnomocnictwa, akty poświadczenia dziedziczenia czy testamenty. Kamil Więckowski jest właścicielką jednej z kancelarii w Strzegomiu, zajmujących się tworzeniem wyżej wymienionych dokumentów oraz sprawdzaniem ich pod kątem zgodności z prawem. Nasze biuro przyjmuje wszystkich zainteresowanych współpracą, w godzinach podanych na stronie internetowej.
- https:

kancelaria kanoniczna Warszawa

Jeśli potrzebna jest Wam kancelaria kanoniczna, to Warszawa jest miastem, gdzie znajdziecie naszą siedzibę, w której nasi adwokaci kościelni pozostają do Waszej dyspozycji. Zajmujemy się licznymi sprawami dla naszych klientów, jak na przykład rozwód cywilny czy unieważnienie małżeństwa. Prowadzimy sprawy i udzielamy porad. Zapraszamy.
- https:

Czyszczenie suchym lodem Wrocław

Jako uznana w Łodzi firma sprzątająca, podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zadań, takich jak choćby usuwanie graffiti. Świadczymy usługi firmom, samorządom, agencjom mieszkaniowym i wielu innym podmiotom. Podchodzimy do wykonywania zadań profesjonalnie, a do tego świadczymy usługi kompleksowo. Tylko u nas zamówisz suchy lód. Zapraszamy do kontaktu.
- https:

ochrona mienia

Nasza ochrona mienia nie polega na standardowych działaniach związanych z instalacja systemu alarmowego. Dbamy o bezpieczeństwo w jego wszystkich aspektach. Dlatego też do państwa dyspozycji w Warszawie oraz innych okolicznych miastach są nasi pracownicy. Podejmą się oni dozoru całodobowego oraz konwojowania.
- https:

Pozew rozwodowy Warszawa

Planujesz złożyć pozew rozwodowy? Oto adwokat w Warszawie. Postępowanie jest prowadzone od początku do końca. Prowadzimy też m.in. sprawy o formalną separację, o ograniczenie władzy rodzicielskiej, zajmujemy się sprawami alimentacyjnymi oraz sprawami dotyczącymi dzieci po ustaniu związku małżeńskiego.
- https:

Kancelaria windykacyjna Łódź

Nasze biuro zlokalizowane w Łodzi skupia prawników, którzy oferują obsługę wierzytelności. Nasza kancelaria windykacyjna działa korporacyjnie i masowo. Obsługujemy wierzytelności dla klientów biznesowych i przygotowujemy dla nich wezwania do zapłaty oraz dochodzimy roszczeń w postępowaniach sądowych.
- https:

Adwokat

Kamila Makowska to radca prawny i adwokat z okolic Konina, która prowadzi własną kancelarię. Zajmujemy się szerokim zakresem dziedzin. Obsługujemy klientów na rozprawach rozwodowych, o podział majątku, dochodzeniu należności poprzez windykację, w sprawach spadkowych, w sprawach z dziedziny prawa spółek handlowych, w tym z zakresu upadłości. Reprezentujemy również strony w procesach karnych. Po poradę radcy prawnego możesz sięgać w każdej dziedzinie prawa, oprócz karnego. Ta gałąź zarezerwowana jest tylko dla adwokatów.
- justynabiedaadwokatlodz.pl

Sprawy alimentacyjne

Zajmuję się czynnościami prawnymi ujętymi między innymi w kodeksie karnym, cywilnym, rodzinnymi i budowlanym. Prowadzę rozwody, sprawy alimentacyjne oraz dotyczące opieki nad dzieckiem. Adwokat Justyna Bieda reprezentuje Klientów przez Sądem w postępowaniach dotyczących przestępstw każdego rodzaju oraz wykroczeń, w tym również osób nieletnich. Dochodzimy także roszczeń odszkodowawczych z tytułu wypadków, śmierci bliskiej osoby, błędów medycznych oraz innych losowych zdarzeń.
- https:

prawo gospodarcze Toruń

Jedną z dziedzin, którą zajmuje się nasza kancelaria, jest prawo gospodarcze. Wydajemy opinie, sporządzamy umowy sprzedaży, umowy spółek, piszemy pisma procesowe i pozwy. Reprezentujemy Państwa także przed sądami różnych instancji. Udzielamy porad w naszej kancelarii, a także drogą telefoniczną i elektroniczną.
- https:

pomoc frankowiczom

Nasza kancelaria świadczy usługi między innymi z zakresu prawa autorskiego oraz produkcji filmowej. Uczestniczymy w mediacjach, które są jedną z form rozwiązania sporu (przed wszczęciem postępowania, jak i w jego trakcie). Oferujemy również pomoc frankowiczom mającym problem z umową kredytową w obcej walucie i klauzulami abuzywnymi. Nasz radca prawny uczestniczy w negocjacjach z bankiem oraz reprezentuje klienta w postępowaniu przedsądowym. Przygotowujemy również pozwy oraz kierujemy sprawy do organów wymiaru sprawiedliwości.
Copyrights by www.etatuj.pl - 2021